Wypełniacze Airplus®

AIRplus®

Wypełniacze powietrzne to rozwiązanie firmy Storopack, które oferuje szeroką gamę systemów. Lekkie plastikowe opakowanie skutecznie zabezpiecza towar przed pęknięciem, stłuczeniem i innymi uszkodzeniami.

Poduszki powietrzne są to torebki wypełnione powietrzem, zapewniające skuteczną ochronę przy minimalnej masie. Niska masa poduszek obniża koszty transportu, a możliwość wytwarzania ich od ręki sprawia, że wypełniacze powietrzne oraz maty powietrzne wymagają minimalnej przestrzeni. Wypełniacz nie zajmuje miejsca magazynowego, ponieważ produkowany jest bezpośrednio na stanowisku pakowania.

Powietrzne systemy wypełnień są najtańszym dostępnym rozwiązaniem na rynku. W porównaniu z chipsami oraz folią bąbelkową nie zajmują miejsca magazynowego, a także skracają proces pakowania. 98% to powietrze, a tylko 2% to folia.

AIRplus® Void
Folia AIRplus® Void to poduszki powietrzne, które nadają się zarówno do blokowania produktów, jak również do szybkiego wypełnienia pustych przestrzeni. Są niezawodne przy amortyzowaniu lekkich i o średniej wadze przedmiotów.

AIRplus® Cushion Film są to wyjątkowo wszechstronne i trwałe maty powietrzne, powstające w wyniku tego samego procesu wytwarzania trójwarstwowej folii, co poduszki powietrzne Void Film. Każda perforowana sekcja folii AIRplus® Cushion Film jest podzielona na 16 komór wypełnionych powietrzem, dzięki czemu jest elastyczna i umożliwia zginanie, składanie i owijanie folii wokół produktów, gwarantując optymalną ochronę i możliwość ponownego użycia.

Masz jakieś pytania?

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego *